• MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU

• 23.02.2020 16:54
      • I miejsce dziewcząt
      • 18.12.2019r. w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zwyciężyły w pięknym stylu, pokonując SP3 Augustów 5:0 i w walce o I miejsce pokonały SP Domanowo 6:1. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Żelazna, zdobywczyni 9 bramek, najlepszą bramkarką turnieju Paulina Gralińska, Maja Jakubiak została wyróżniona w zespole. Skład zwycięskiej drużyny: kapitan – Weronika Żelazna, bramkarka – Paulina Gralińska, Julia Filipkowska, Maja Jakubiak, Alicja Kowalczyk, Anna Kruszewska, Katarzyna Openchowska, Emilia Orłowska, Kinga Pawelczyk, Julia Piotrowska, Amelia Sawicka, Dżesika Trzcińska. Trenerem drużyny jest Adam Wszeborowski.