• Rok szkolny

• 2020/2021

• Maja Jakubiak, Maria Jankowska, Paulina Żelazna, Angelika Świerczewska

• FINAŁ GRUPY ZACHODNIEJ W BADMINTONA · regionalny · 2020/2021
        • III miejsce dziewcząt w województwie.
          III miejsce chłopców w województwie.
        • Tomasz Smekta, Maciej Osiecki, Sebastian Rokuszewski, Mateusz Polkowski

• FINAŁ GRUPY ZACHODNIEJ W BADMINTONA · regionalny · 2020/2021
        • III miejsce dziewcząt w województwie.
          III miejsce chłopców w województwie.
    • 2019/2020

• Local round

• Paulina Żelazna, Maria Jankowska, Angelika Świerczewska i Maja Żelechowska

• Finał Grupy Zachodniej w badmintonie · Local round · 2019/2020
        • Zespół dziewcząt wywalczył awans na Finał wojewódzki, który zostanie rozegrany 2 grudnia w SP 23 Białystok.
        • Weronika Żelazna, Amelia Sawicka, Kinga Pawelczyk i Maja Jakubiak

• II miejsce
        • FINAŁ GRUPY ZACHODNIEJ W BADMINTONA · Local round · 2019/2020
        • 09.11.2019r w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nowogrodzie rozegrano zawody Grupy Zachodniej w badmintonie dziewcząt i chłopców-Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta zajęły II miejsce, w pięknym stylu pokonując SP Jabłoń Kościelna 4:0 i SP Rajgród 4:0, w finale uległy Szkole Podstawowej w Nowogrodzie 4:2. W walce o II miejsce pokonały jeszcze raz SP Jabłoń Kościelna 4:0. Zespoły dziewcząt i chłopców wywalczyły awans na finał wojewódzki, który odbędzie się w Białymstoku 3 grudnia.
        • Szymon Zawalich, Bartosz Kołota, Tomasz Smekta i Maciej Osiecki

• FINAŁ GRUPY ZACHODNIEJ W BADMINTONA · Local round · 2019/2020
        • 09.11.2019r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nowogrodzie rozegrano zawody Grupy Zachodniej w badmintonie dziewcząt i chłopców-Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta zajęły II miejsce, w pięknym stylu pokonując SP Jabłoń Kościelna 4:0 i SP Rajgród 4:0, w finale uległy Szkole Podstawowej w Nowogrodzie 4:2. W walce o II miejsce pokonały jeszcze raz SP Jabłoń Kościelna 4:0. Dziewczęta zagrały w składzie: Weronika Żelazna, Amelia Sawicka, Kinga Pawelczyk i Maja Jakubiak.
          Chłopcy zagrali rewelacyjnie pokonując SP 1 Grajewo i SP Jabłoń Kościelna po 4:0 i w walce o I miejsce pokonali SP Rajgród 4:0. Chłopcy grali w składzie: Szymon Zawalich, Bartosz Kołota, Tomasz Smekta i Maciej Osiecki.
          Zespoły dziewcząt i chłopców wywalczyły awans na finał wojewódzki, który odbędzie się w Białymstoku 3 grudnia. Trenerem zespołów jest nauczyciel wf Adam Wszeborowski.
    • regionalny

• Weronika Żelazna, Paulina Gralińska, Julia Filipkowska, Maja Jakubiak, Alicja Kowalczyk, Anna Kruszewska, Katarzyna Openchowska, Emilia Orłowska, Kinga Pawelczyk, Julia Piotrowska, Amelia Sawicka, Dżesika Trzcińska

• Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju · regionalny · 2019/2020
    • lokalny

• Maria Jankowska, Aleksandra Bączek, Karolina Filipkowska, Paulina Żelazna, Angelika Świerczewska, Aleksandra Domitrz, Majka Liżewska, Julia Sokołowska

• Zawody w piłce ręcznej · lokalny · 2019/2020
        • Mateusz Faryna, Piotr Malicki, Jakub Openchowski, Łukasz Nasiadko, Dawid Barzyk, Szymon Szczytkowski i Kuba Piotrowski

• Zawody w piłce ręcznej · lokalny · 2019/2020
        • Zuzanna Skopek

• II miejsce
        • XVII Giełda Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Marka Żenka · lokalny · 2019/2020
        • Weronika Boryszewska

• I miejsce
        • Gminny Konkurs Plstyczny pt. Ocalić pamięć o wojnie - 80 rocznica wybuchu II wojny światowej · lokalny · 2019/2020
        • I miejsce w kategorii klas IV
        • Aleksandra Skopek

• III miejsce
        • VII Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych w hołdzie Witoldowi Lutosławskiemu w Drozdowie · lokalny · 2019/2020
        • Konkurs odbył się 07.11.2019 r.
        • Zuzanna Skopek

• Wyróżnienie
        • Konkurs odbył się 07.11.2019 r.
    • 2016/2017

• Natalia Staniszewska