• Sport w naszej szkole :)

• 15.10.2019 21:52
      • Kilka słów o naszej działalności
      •

W naszej szkole zajęcia sportowe to bardzo ważne ogniwo edukacji. Mamy własną salę gimnastyczną. Codzienna porcja ćwiczeń fizycznych to recepta na dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój młodych ludzi. To doskonały sposób na rozładowanie energii oraz wspaniałą zabawę.

Na lekcjach wf uczniowie uczą się pracy zespołowej,  poznają smak zwycięstwa oraz gorycz porażki. To wszystko składa się na ich wszechstronny rozwój. Również dzieci uczą się  radzenia sobie w nowych sytuacjach oraz zasad zdrowej rywalizacji w duchu „fair play”. Nasi uczniowie zdobywają wiele medali i wyróżnień nie tylko na arenach szkolnych, ale również krajowych.

Nasi uczniowie mają także możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych. Są to: zapasy, gimnastyka korekcyjna i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami i galerią zdjęć dotyczącą sportu w naszej szkole: Wydarzenia sportowe :)